Weronika i Krzysztof

Droga ekipo Show Muse !!! Minął już tydzień od naszego ślubu a my ciągle odbieramy telefony z zapytaniami o Was! Goście byli zachwyceni! Wspaniała oprawa muzyczna i doskonały wokal. Nowoczesne podejście do sprawy tchnęło rytm w nasze nogi ;) Repertuar pełen utworów na czasie nie wypuszczał gości z parkietu! Żaden podkład nie jest w stanie zastąpić tych oryginalnych dźwięków które wytwarzaliście! Niesamowita atmosfera! Bardzo bardzo dziękujemy i polecamy Was serdecznie!!!


P.S Pozdrowienia dla wokalistki która swoim urokiem rozbudzała serca wszystkich kawalerów ;) ;)

Kaśko and Adaśko

Serdecznie polecamy zespół Show Muse osobom, które szukają oprawy muzycznej na najwyższym poziomie! Muzyka 100% na żywo, bez ściemy ( doświadczyliśmy nawet pełnego profesjonalizmu związanego z zagraniem utworu na życzenie, pomimo jego braku w repertuarze). Ekipa kulturalna, świetnie się reprezentująca, profesjonalny sprzęt, (mega) genialny wokal, kontakt przed-w czasie- i po weselu bez zarzutów! Zespół stanął na wysokości zadania do tego stopnia, iż mamy 29 października, a nasi znajomi nadal mówią o genialnej muzyce jaka bawiła ich na naszym weselu. I co popieramy- nie grają do kotleta! A muzyka w tle podczas przerw była idealnie dopasowana do chwil przeznaczonych na rozmowę z rodziną.
Parkiet przy żadnej piosence nie był pusty, bo przy ich muzyce, ludzie starsi bawili się tak samo dobrze jak młodzież! Byli częścią naszego wesela, o której długo my i nasi goście nie zapomnimy!

Link do rekomendacji na stronie JAŚMINÓWKA

Odwiedź stronę z rekomendacją